KK Cerak Juniori-Izveštaj sa utakmice!!!

Juniorska Liga

KK Borac Zemun 45:60 KK Cerak
Poluvreme:23:26

Ilić Luka-4pts.4as,5reb;Bjelaković Antonije-18pts,3as,2reb;Lekić Nemanja-2pts,2as,reb;Brstina Dimitrije-pts,as,1reb;Božić Marko-2pts,as,2reb;Radenković Miloš-5pts,2as,3reb;Topalović Milovan-16pts,as,5reb;Lekić Uroš-pts,3as,2reb;Milutinović Dušan-2pts,1as,3reb;Orašanin Saša-9pts,as,9reb;Rakčević Dušan-5pts,1as,5reb;

Kvalitetno gostovanje Juniora Ceraka!!!Prvo poluvreme je prošlo u stegnutoj igri gde je izgubljena prva četvrtina,a na odmor se otišlo sa 3 poena razlike,gde nije bilo većih grešaka osim slabe saradnje svih igrača u odbrani.Već u drugom poluvremenu Juniori Ceraka pokazuju svoje pravo lice i pored loše treće četvrtine u nastavku utakmice pojačavaju odbranu i četvrtu četvrtinu dobijaju sa 22:2.Topalović Milovan 16 poena i 5 skokova,Orašanin Saša 9 poena i 9 skokova.Odlična partija Bjalaković Antonije koji je postigao 18 poena od toga četiri trojke, imao 3 asistencije i 2 skoka!!

Kategorije: Vesti

05
januar
2015

Josif Pančić-Utakmica Roditelji protiv Dece!!

Jos jedna sjajna predstava u Pančiću!!Pored dobre zabave i efektnih poteza,što je već tradicionalno u Pančiću.Nadmetanja i takmičarskog duha nije nedostajalo!!!Kod takmičenja roditelja mlađe i starije grupe,atmosfera je došla do usijanja a,jedan šut je odlučio pobednika.Naravno,Igrači su pobedli roditelje u šutiranju i ove godine dokazali da su precizniji !!!!

29
decembar
2014

Pobeda pionira protiv Žarkova

U trećem kolu II lige za pionire, Cerak je savladao ekipu Žarkova u gostima 43:41 (14:5, 6:8, 15:11, 8:17). Ovaj mini derbi obeležila je tvrda igra na obe strane, sa malim brojem poena. Velika nervoza je viđena u obe ekipe, što je dovelo do velikog broja grešaka.

Međutim jača odbrana naše ekipe rezultovala je i boljim napadom, pa je prva deonica ubedljivo završena u našu korist. Druga četvrtina donela je ujednačenu borbu, dok su u trećoj deonici momci iz Ceraka poboljšali igru i stekli najveću prednost na meču (33:18). Poslednja četvrtina donela je veliku i neizvesnu borbu, domaći su se polako vraćali u život i na dva minuta do kraja izjednačili (39:39). Međutim, sigurnim izvođenjem penala, uz malo sreće ekipa Ceraka slavila je na ovom nezgodnom gostovanju.
Čestitke ekipi na pobedi i uspešno protekloj 2014. godini!

Desanka Maksimović:
Ðurišić Dimitrije 4pts,Veljović Dominik 2pts,Savić Dimitrije 2pts,Milčić Luka 4pts,Janković Aleksa 4pts,
Ujedinjene Nacije:
Kosnić Jakša 4pts,Jovanović Dušan 4pts,Tomišić,Dimitrije 2pts
Odlična utakmica Igrača Ceraka!!!Domaćini su poveli sa nekoliko odličnih koševa.Gostima je trebalo vremena da povežu redove i pred kraj utakmice izjednačuju rezultat.U neizvesnoj završnici igrači Desanke Maksimović su bili precizniji i odneli pobedu i tako osvojili jedan poen u igri na dva koša.Međutim,treba reći da su gosti pobedili u dva od tri takmičenja u brzini,spretnosti i driblingu i osvojili dva boda.Tako da je konačni rezultat u pobedama 2:2.!!!Treba čestitati svim igračima na zalaganju i poželeti im odličan nastavak sezone!!

29
decembar
2014

Utakmica pioniri – Cerak 4

Oš Đorđe Krstić , 28.12.2014

KK Cerak 4 – KK SVB 56-40

Prva pobeda naših pionira u grupi , iako su na terenu izgledali veoma zbunjeno i uplašeno. Tek u poslednjoj četvrtini su pokazali igru i zalaganje koje se od njih očekuje i koje ih je krasilo prošle godine. Čestitke za pobedu celoj ekipi !

26
decembar
2014

Desanka Maksimović-Revijalna utakmica

Školica Desanka Maksimović je odigrala revijalnu utakmicu,gde su napravljne dva ekipe,koje su sačinjavali igrači iz mlađe i starije grupa.Jedna ekipa se zvala Miami Heat a druga San Antonio Spurs.Naravno,u pitanju je bilo NBA finale koje se igralo u Desanki Maksimović!!
       Svi u navijanju.Na kraju su ekipe odmerile snagu u igrači su dali svoj maksimum kako na terenu tako i šutiranju.Važno je da su se igrači ludo zabavili i spremili dobro za utakmicu protiv roditelja koja se igra u nedelju 28.12.