Kvalitena Liga-Juniori 1

KK Cerak 66:49 ŠKK Zvezdara
Poluvreme:20:27

Kovačević Nemanja-22pts,1as,9reb;Skakić Stefan-pts,1as,1reb;Marjanović Branislav-5pts,3as,2reb;Petrović Nikola-pts,as,reb;Marčetić Nikola-2pts,as,3reb;Kaćurić Igor-10pts,as,5reb;Jovičić Damjan-5pts,as,3reb;Pavić Miloš-14pta ts,1as,1reb;Vojinović Nikola-5pts,2as,1reb;Pejić Nikola-12pts,3as,5reb;Jovanović Nemanja-pts,as,reb;Kljajević Luka-2pts,as,1reb;
Odlična Utakmica Juniora Ceraka!!!Prvo poluvreme je prošlo u ritmu gostiju,koji su imali dosta skokova u napadu i nametnuli agresivnu odbranu.Već u drugom poluvremenu Juniori Ceraka iz postavljene zone postižu dosta lakih poena,zatvaraju svoj koš sa dosta skokova,osvajaju nekoliko skokova u napadu i nameću svoj ritam igre.To dovodi do bolje preciznosti i za šuteve sa distance i poludistance.Kaćurić Igor 10 poena i 5 skokova,Pavić Miloš 14 poena 1 asistencija i 1 skok,Pejić Nikola 12 poena 3 asistencije i 5 skokova.Odlična partija Kovačević Nemanje koji je postigao 22 poena imao 1 asistenciju i uhvatio 9 lopti!!

Ujedninje Nacije:
Vasilić Nemanja 8pts,Petrović Nikola 8pts,Dmitrović Pavle 4pts,Grbić Matija 2pts,Jovanović Viktor 2pts,Orlić Filip 4pts
14.Oktobar:
Mihailović Ognjen 4pts,Mraković Jelena 14pts,Mraković Matija 10pts,Zdravković Nikola 12pts,Marinković Ognjen 4pts

Odlična utakmica!!Gosti iz 14.Oktobra su odigrali dosta čvrsto u odbrani sa jako velikom brojem osvojenih lopti.Dok su Nacije koristila svaku priliku da iz kontranapada postignu poene!!!
Liga Školica-Starija Grupa

Đorđe Krstić 32:22 Ujedinjene Nacije

Đorđe Krstić:
Aleksić Luka 8 poena,Uka Leon 5pts,Radojević Andrija 11pts,Bulajić Aleksa 4pts,Mišić Bojan 2pts,Lazić Nina 2pts

Ujedinjene Nacije:
Sekeruš Matija 4pts,Ristić Vojin 2pts,Ćirković Lazar 2pts,Prica Bogdan 4pts,Matović Dušan 6pts,Trišić Petar 2pts,Popović Relja 2pts

Pravi Derbi Lige Školica!!Domaćini su krenuli dosta jako i poveli sa 8 poena razlike.Kako je igra odmicala tako su gosti uspostavljali svoj ritam igre i poveli sa dva poena razlike.Trčanje i borba za svaku loptu do kraja utakmice je bilo glavo oružije obe ekipe.Nekoliko promašaja gostiju,i par dobrih kontranapada domaćina dovelo je do pobede domaćina!!!!

Prijateljska Utakmica-Omladinci 1

KK Cerak Omldinci 54:41 KK Cerak Kadeti

Skakić Filip-7pts,as,reb;Vujović Ivan-5pts,4as,reb;Đokić Nikola-pts,as,reb;Ilić Jovan-6pts,as,reb;Munjas Jovan-5pts,as,4reb;Birač Pavle-4pts,as,5reb;Orašanin Saša-3pts,1as,2reb;Durković Mitar-7pts,as,5reb;Grahovac Lazar-8pts,as,2reb;Radisavljević Ilija-2pts,as,1reb;Jakimov Boris-2pts,as,reb;Janošević Đorđe-3pts,as,1reb;

Utakmica gde su igrači dali svoj maksimiu pre svega u odbrani pa onda u napadu i kontranapadima. Zdatak,da svi igrači igraju i dobiju preko potrebne minute u igri je ispunjen!!!Grahovac Lazar 8 poena i 2 skoka,Durković Mitar 7 poena i 5 skokova,Skakić FIlip 7 poena!!!!

Poluvreme:35:18

Brstina Dimitrije-pts,as,reb;Bjelaković Antonije-5pts,1as,reb;Milojević Saša-4pts,3as,3reb;Stojadinović Marko-11pts,1as,3reb;Radenković Miloš-2pts,as,reb;Petrović Stefan-4pts,as,3reb;Nedeljković Lazar-10pts,3as,4reb;Topalović Milovan-10pts,1as,4reb;Jeremić Stevan-9pts,1as,8reb;Milutinović Dušan-7pts,1as,4reb;Gagović Stefan-pts,1as,1reb;Rakčević Dušan-11pts,1as,4reb;

Dosta korektna utakmica Omladinaca Ceraka!!!Odbrana je bila na solidnom nivou.Igrači Ceraka su baš iz dobre odbrane postigli dosta lakih koševa tako da nesigurnost u nekoliko napada nije uticala na rezultat.Stojadinović Marko 11 poena 1 sistencija i 3 skoka,Nedeljković Lazar 10 poena 3 asistencije i 4 skoka,Topalović Milovan 10 poena 1 asistencija i 4 skoka,Jeremić Stevan 9 poena 1 asistencija i 8 skokova,Milutinović Dušan 7 poena 1 asistencija i 4 skoka.Odlična utakmica Rakčević Dušana koji je postigao 11 poena imao 1 asistenciju i uhvatio 4 lopte!!!

16
februar
2014

UTAKMICA MLAĐIH PIONIRA

Oš 14.Oktobar Barič, 15.02.2014
KK Abba Barič - KK Cerak 4 73-28 ( 33-13 )

Ekipa Cerak 4 ,mlađi pioniri ( 2001/2002 ) odigrali su utakmicu protiv Bariča , i ubedljivo izgubili.Dečaci su se trudili većim delom utakmice, ali veliki broj promašenih zicera i izgubljenih lopti su doveli do ubedljivog poraza. Sledeće nedelje je za naše dečake nova utakmica, prilika da se popravi utisak i stekne neophodno iskustvo.

Poluvreme:31:24

Ilić Luka-7pts,as,2reb;Đurašković Uroš-1pts,5as,reb;Lekić Nemanja-pts,as,reb;Stojadinović Marko-5pts,1as,1reb;Radivojević Jovan-4pts,as,6reb;Petrović Stefan-pts,as,reb;Nedeljković Lazar-18pts,as,3reb;Topalović Milovan-7pts,as,3reb;Jeremić Stevan-12pts,as,3reb;Milutinović Dušan-pts,as,reb;Božić Marko-pts,as,2reb;Rakčević Dušan-7pts,as,2reb;

Utakmica koja je zahtevala dosta strpljenja u igri i koncentraciju do poslednjih trenutaka meča.Prednost iz prvog dela utakmice jako brzo je smanjena ,tako da su Juniori Ceraka tek pred kraj utakmice,uz trojku Nedeljković Lazara i dosta kvalitetnu završnicu Jeremić Stevana priveli utakmicu u svoju korist.Odrbana u drugom delu utakmice je bila na jako visokom nivou.Ilić Luka 7 poena i 2 skoka,Topalović Milovan 7 poena i 3 skoka,Rakčević Dušan 7 poena i 2 skoka,Jeremić Stevan 12 poena i 3 skoka.Odlična partija Nedeljković Lazara koji je postigao 18 poena i imao 3 skoka!!!!

14
februar
2014

Pobeda ml.pionira (Desanka Maksimović)

U nedelju 9.februara ekipa Cerak 2 je kao gostujuća ekipa u okviru drugog kola devete grupe za mladje pionire savladala ekipu Ras 3 rezultatom 37-38. Utakmica je odigrana u sali 13.gimnazije sa početkom u 14h. Ekipa Ceraka je na poluvreme otisla sa poenom prednosti iako je dobro otvorila utakmicu ranim vodjstvom od 6 poena u prvoj četvrtini.

U nastavku su se ekipe smenjivale u vodjstcu više puta ali su u samoj završnici igrači Ceraka pokazali smirenost u penal završnici i održali vodjstvo do samog kraja. U ekipi ceraka su se istakli dobrom odbranom Petar M i Dušan Š. A dok su najbolji srelci bili Mihajlo Dj. I Dušan M. Sa 10 odnosno 11 poena. Čestitke ekipi na borbenosti i drugoj uzastopnoj pobedi u sezoni kao i na fer pleju.