Mlađi Pioniri-Desanka Maksimović-Izveštaji sa utakmica

Mlađi Pioniri-Desanka Maksimović

KK Beokoš 40:42 KK Cerak
Poluvreme:18:18

Hrka Nemanja-15pts,as,10reb;Smiljanić Ognjen-pts,1as,2reb;Marić Sava-pts,as,reb;Marjanović Nikola-4pts,as,2reb;Ranković Milan-4pts,as,2reb;Kojović Ilijan-pts,as,2reb;Stanojević Lazar-9pts,1as,3reb;Živković Vasilije-pts,as,reb;Karalić Miloš-1pts,as,reb;Galić Dušan-pts,as,reb;Popović Ivan-10pts,2as,8reb;Antić Vukašin-pts,as,reb;

Odlična utakmica Pionira Ceraka!!!Prvo poluvreme je završeno nerešeno,dok su u drugom poluvremenu domaćini ostvarili prednost koju su držali do pred sam kraj meča,iako treba reći,da je ritam igre bio na strani Igrača Ceraka.Na kraju utakmice se igralo koš za koš,gde su Pioniri Ceraka pokazali sav svoj kvalitet i pobedili utakmicu.Stanojević Lazar 9 poena 1 asistencija i 3 skoka,Marjanović Nikola 4 poena i 2 skoka,Ranković Milan 4 poena i 2 skoka,Popović Ivan 10 poena 2 asistencije i 8 skokva.Odlična utakmica Hrka Nemanje koji je postigao 15 poena i imao 10 skokova!!!!

08.02.2015.god.
KK Beko 14:49 KK Cerak
Poluvreme:12:9

Hrka Nemanja-11pts,2as,5reb;Smiljanić Ognjen-pts,2as,3reb;Marić Sava-pts,2as,1reb;Marjanović Nikola-7pts,1as,3reb;Ranković Milan-8pts,1as,1reb;Popović Ivan-14pts,2as,9reb;Ðošić Mateja-pts,as,2reb;Živković Vasilije-pts,as,2reb;Karalić Miloš-3pts,2as,2reb;Stanojević Lazar-8pts,2as,7reb;Antić Vukašin-2pts,as,2reb;Mladenović Nemanja-pts,as,1reb;
Odlično gostovanje Pionira Ceraka!!!Igrači Ceraka su kontrolisali ritam igre tokom čitave utakmice i zasluženo osvojili bodove.Hrka Nemanja 11 poena 2 asistencije i 5 skokova,Marjanović Nikola 7 poena 1 asistencija i 3 skoka,Ranković Milan 8 poena i 1 asistencija i 1 skok,Stanojević Lazar 8 poena 2 asistencije i 7 skokova,Karalić Miloš 3 poena 2 asistencie i 2 skoka.Odlična utakmica Popović Ivana koji je postigao 14 poena imao 2 asistencije i 9 skokova!!!!

Poluvreme:21:17

Živković Aleksandar-pts,2as,3reb;Ilić Nemanja-pts,1as,1reb;Brašanac Obrad-5pts,5as,4reb;Bogunović Dušan-6pts,2as,5reb;Milenković Mihajlo-pts,1as,2reb;Maksimović Veljko-pts,as,reb;Dosković Nikola-pts,1as,1reb;Mišljen Petar-10pts,2as,14reb;Mosurović Dušan-11pts,4as,9reb;Gavrić Aleksandar-2pts,as,4reb;Teofilović Luka-Andrej-pts,as,reb;Plavšić Ivan-6pts,2as,7reb;

Jedna od najboljih utakmica u ovoj sezoni Pionira Ceraka!!!Prvo poluvreme na odličnom nivou,minimalan broj grešaka.Drugo poluvreme je bilo dosta korektno,malo veći broj izgubljenih lopti,ali je broj promašenih kontranapada i polukontri direkto odlučio pobednika.Pioniri Ceraka su imali prednost do zadnjeg minuta utakmice gde su gosti bili mirniji i zasluženo osvojili bodove.Brašanac Obrad 5 poena 5 asistencija i 4 skoka,Bogunović Dušan 6 poena 2 asistencije i 5 skokova,Plavšić Ivan 6 poena 2 asistencije i 7 skokova,Mišljen Petar 10 poena 2 asistencije i 14 skokova.Korektna utakmica Dušana Mosurovića koji je postigao 11 poena imao 4 asistencije i 9 skokova!!!!

07.02.2015.god.

KK Probasket 52:28 KK Cerak
Poluvreme:23:12

Živković Aleksandar-2pts,2as,3reb;Ilić Nemanja-pts,3as,1reb;Brašanac Obrad-8pts,1as,3reb;Popović Minja-2pts,1as,1reb;Milenković Mihajlo-2pts,1as,1reb;Maksimović Veljko-pts,2as,2reb;Dosković Nikola-pts,1as,reb;Mišljen Petar-4pts,1as,4reb;Mosurović Dušan-4pts,1as,3reb;Gavrić Aleksandar-3pts,as,2reb;Teofilović Luka-Andrej-pts,as,1reb;Šegović Dušan-1pts,1as,5reb;

I na ovoj utakmici Pioniri Ceraka su pokazali bolju igru i veći kvalitet nego u prvom delu prvenstva!!!Kvalitetna odbrana u drugom delu utakmice i velika borbenost su pokazali domete Igrača Ceraka,ali je na ovoj utakmici veliki broj promašenih kontranapada i čistih šuteva dovelo do toga,da bodovi ostaju domaćinu.Brašanac Obrad 8 poena 1 asistencija i 3 skoka!!!

Regionalna liga
Poraz nase ekipe u drugoj utakmici ove godine. Utakimica je bila neizvesna do samog kraja, ali fizicka snaga i godinu dana razlike je presudila u korist ekipe Oriona. Najefikasniji u nasem timu bili su Jovan Makic sa 14 poena uz 2 asistencije, Filip Stjepanovic sa 16 poena 4 asistencije i Andrija Popovic sa 12 poena uz 5 skokova.

Jovan Makic 14 poena, Aleksa Milidrag, Milos Matic 2 poena , Nikola Ivkovic 1 poen, Filip Stjepanovic 16 poena, Andrija Popovic 12 poena, Filip Konatar, Ilija Jankovic 5 poena, Milos Markovic 3 poena, Bane Mijuskovic 3 poena, Pavle Rikalovic 5 poena, Milan Radovanovic 4 poena.

12
februar
2015

VEZANI PORAZ ZA DRUGU SELEKCIJU PIONIRA

ORION-CERAK 2 41-37

U šestom kolu nasa ekipa 2001. je dozivela poraz od ekipe Oriona rezultatom 41:37. Utakmica je bila neizvesna od samog početka. Loša igra u 1. poluvremenu dovela je do toga da se na odmor ode sa 8 poena zaostatka. Treći period je nasa ekipa dobila i uvela utakmicu u neizvesnu zavrsnicu. Nasi momci nisu imali dovoljno snage za totalni preokret i ekipa Oriona je sigurnim sutem sa distance otklonila pitanje pobednika. Najefikasniji u nasoj ekipi bili su Rikalović sa 12 i Stjepanović sa 9 poena.

Kategorije: Rezultati

12
februar
2015

Pregrmljeno i drugo gostovanje!!!

U drugom kolu regionalne lige za mlađe kadete, naši momci su pobedili na veoma teškom gostovanju u Sopotu, protiv istoimenog košarkaškog kluba rezultatom 46-64, u korist KK 'Cerak 2'!! U veoma hladnoj sali, naši dečaci su prikazali odličnu igru i zasluženo pobedili! Svih 12 igrača dobilo je priliku i doprineli su veoma važnoj pobedi pred prvo domaćinstvo u nastavku sezone! Sve pohvale za naše momke!!

Poluvreme:14:14

Mosurović Dušan-7pts,as,3reb;Bogunović Dušan-2pts,as,2reb;Brašanac Obrad-8pts,as,1reb;Plavšić Ivan-12pts,as,10reb;Mišljen Petar-4pts,2as,5reb;Šegović Dušan-pts,2as,1reb;Dosković Nikola-2pts,as,2reb;Ilić Nemanja-pts,as,4reb;Gavrić Aleksandar-2pts,2as,5reb;Teofiliović Luka-Andrej-pts,as,2reb;Živković Aleksandar-pts,as,reb;Milenković Mihajlo-pts,as,3reb;Sapundžić Stefan-pts,as,reb;Maksimović Veljko-pts,as,2reb;

Dosta korektna utakmica Pionira Ceraka!!Prvo poluvreme je bilo dosta izjednačeno dok su u drugom poluvremenu Pioniri Ceraka nametnuli svoj ritam i utakmicu priveli kraju u svoju korist.Plavšić Ivan 12 poena i 10 skokova!!!