05
mart
2015

Liga školica, Nacije ugostile Andrić!

Spektakl u Nacijama u svakom smisllu te reči, mnogo lepih poena, dodavanja, borbenost, navijanje.. Neizvesna utakmica do samog kraja koja je opravdala epitet derbija kola u ligi školica košarke. Pobednik je odlučen u poslednjem minutu. Rezultat 34:38 u korist gostiju sa Kanarevog Brda, mada moramo reći da bi bilo apsolutno zasluženo i da je ekipa Nacija zabeležila pobedu. U obe školice je vidljiv napredak u igri, u kojoj su uživali rodbina i drugari igrača navijajući sa tribina. Čestitke svim igračima ove utakmice! Strelci za Nacije: Nemanja Vasilić 8p, Viktor Jovanović 2p, Dušan Nikolić 4p, Lazar Ćirković 4p, Ognjen Ćirković 2p, Matija Grbić 2p, Marko Jočić 4p, Vojin Ristić 2p, Filip Orlić 2p, Marko Knežević 4p, strelci za Andrić: Aca Jovanovski 4p, Strahinja Čović 6p, Nemanja Maksimović 8p, Filip Grujić 4p, Vlada Jeremić 4p, Luka Zrnić 2p, Pavle Jović 4p, Filip Šever 2p, Luka Dragumilo 4p.

Kategorije: Vesti

05
mart
2015

Najbolji šuter u starijoj grupi iz Andrića za mesec januar!

Pobednik takmičenja najbolji šuter u starijoj grupi iz škole košarke ''Ivo Andrić'' za mesec januar je Luka Zrnić. Čestitke Luki!

05
mart
2015

POBEDA JUNIORA

KK Cerak 2-KK Abba Barič 73-67

Nasi mlađi juniori zabeležili su drugu pobedu ove godine, iako su odigrali mozda najlošiju utakmicu u sezoni. Utakmica je protekla u slabom ritmu, uz puno izgubljenih lopti i promašenih šuteva, ali u poslednjoj četvrtini naša ekipa je boljom odbranom i pametnijom igrom u napadu zasluženo prelomila utakmicu. Poenima su se istakli Makić sa 17, Stjepanović sa 13 i Kanjevac sa 12.

05
mart
2015

Kadeti regionalne lige

KK Mondo Basket - KK Cerak 3

U subotu 28.2.2015 naša treća ekipa kadeta odigrala je utakmicu protiv KK Mondo Basketa i izgubila je rezlutatom 86-42. Po četvrtinama 21-15,26-17,20-13,23-17. Najefikasniji u našoj ekipi bili su Ignjatović i Babović sa 17 i 14 poena.

Josif Pančić:
Perković Andrija 2pts,Čolić Ognjen 1pts,Jakovljević Novak 1pts,Dimitrijević Uroš 1pts,Durić Nikola 1pts,Uzunović Pavle 1pts,Rajković Ivan 1pts

Još jedna velika utakmica dva ljuta rivala!!!Na predhodnoj utakmici,koja je bila prijateljskog karaktera,gosti iz Pančića su bili ubedljivo bolji,ali su domaćini iz nedelje u nedelju na treninzima ulagali veliki rad što se na kraju i isplatilo .Bili su na ovoj utakmici bolji od svog protivnika za jedan poen.Treba čestitati svim igračima na odlično odigranoj utakmici i velikom trudu i zalaganju!!!Već u narednom kolu ove dve ekipe čekaju novi protivnici i bitka za bodove!!!
02
mart
2015

Uvertira pred teško gostovanje!

U utakmici 5. kola regionalne lige kadeta, naši momci su bez većih problema savladali borbenu ekipu KK "Viva" rezultatom 97-63, i tako zadržali maksimalan učinak! Utakmica bez tenzija, gde je pobednik rešen u prvoj četvrtini, igrači su podelili minutažu i svi su se upisali u strelce! Ovom prilikom pohvalili bi Gošović Vukašina, koji je imao atraktivno zakucavanje, kao i Ćosić Aleksandra, koji je svojim zalaganjem na treninzima, pokazao veliki napredak, kako na samom treningu, tako i na utakmicama, i pokauzuje da će u budućnosti moći da se računa na njega! Čestitamo momcima i želimo sreću u sledećem kolu!