Prijateljska utakmica-Omladinci

KK Umka 83:72 KK Cerak
Poluvreme:39:42

Skakić Stefan-25pts,4as,5reb;Marjanović Branislav-1pts,1as,2reb;Jovanović Nemanja-19pts,2as,3reb;Kaćurić Igor-14pts,as,9reb;Durković Mitar-4pts,as,8reb;Skakić Filip-8pts,as,7reb;Petrović Stefan-3pts,as,2pts,Rakčević Dušan-9pts,as,6reb;Ilić Jovan-pts,as,reb

Prvo poluvreme dosta kvalitetno,dok su u drugom poluvremenu Igrači Ceraka rešavali napad sa dosta driblinga gde se izgubio ritam trčanja u tranziciji,a samim tim je odbrana počela da se igra dosta lošije.Jovanović Nemanja 19 poena 2 asistencije i 3 skoka,Kaćurić Igor 14 poena i 9 skokova.Odlična partija Skakić Stefana koji je postigao 25 poena i imao 4 asistencije i 5 skokova !!!!

25.10.2014.god.

KK Astra 99:80 KK Cerak
Poluvreme:48:39

Ilić Luka-11pts,as,4reb;Rakčević Dušan-11pts,1as,reb;Orašanin Saša-13pts,1as,6reb;Skakić Stefan-7pts,6as,7pts,Gagović Stefan-4pts,as,4reb;Jovanović Nemanja-25pts,1as,4reb;Aleksov Aleksandar-4pts,as,1reb;Brstina Dimitrije-2pts,as,1reb;Marčetić Nikola-7pts,as,6reb

Domaćin je od početka utakmice diktirao jak,seniorski ritam.Tako da je ova utakmica služila za uigravanje i sticanje što veće rutina za naredne utakmice igrača Ceraka.Ilić Luka 11 poena i 4 skoka,Rakčević Dušan 11 poena i 1 asistencija,Orašanin Saša 13 poena 1 asistencija i 6 skokova.Marčetić Nikola 7 poena i 6 skokova.Odlična utakmica Jovanović Nemanje koji je postigao 25 poena imao 1 asistenciju i 4 skoka!!!!
15.11.2014.god.
Omladinska Liga:

KK Orion 51:64 KK Cerak
Poluvreme:30:27

Marjanović Branislav-8pts,2as,reb;Skakić Stefan-7pts,as,4reb;Durković Mitar-6pts,3as,7reb;Birač Pavle-8pts,as,1reb;Marčetić Nikola-2pts,1as,reb;Kaćurić Igor-9pts,1as,1reb;Jovičić Damjan-10pts,2as,1reb;Topalović Milovan-pts,as,3reb;Bjelaković Antonije-pts,as,reb;Pejić Nikola-6pts,as,8reb;Stojadinović Marko-10pts,as,3reb;Rakčević Dušan-pts,as,reb.

Prvo poluvreme nije bilo na zavidnom nivou.Ali su u drugom poluvremenu Omladinci Ceraka pokazali koliko mogu,pre svega odlična odbrana,dobra saradnja u prenosu lopte i odlično trčanje.Marjanović Branislav 8 poena i 2 asistencije,Kaćurić Igor 9 poena.Odlična partija Jovičić Damjana koji je postigao 10poena i imao 2 asistencije i 3 skoka!!!

Kategorije: Vesti

24
novembar
2014

PIONIRI 2001. godište

KK Cerak 2 - KK Žarkovo 2 42-57

Naša ekipa je odigrala utakmicu kod kuće protiv nepobeđene ekipe Žarkova. Naši momci su odlično otvorili utakmicu i rezultat je bio neizvestan do kraja prvog poluvremena. U trećoj četvrtini nekoliko loših dodavanja dovelo je do toga da naša ekipa tu četvrtinu izgubi 5-16. Ipak naši momci nisu odustajali već su se do kraja meča borili sa starijim i fizički jačim protivnikom. Čestitamo im na odličnoj partiji i želimo da u budućnosti budu još bolji.

U strelce se upisalo osam igrača: Milićević-10, Stjepanović-9, Savović-8, Krsmanović-5, Birač i Milić po 4 i Ćulibrk i Čukić po 1 poen.

17
novembar
2014

KK CERAK 2 (2001) deklasirao VIZURU ( 84:15)

Od početka utakmice videla se velika razlika u kvalitetu koja je bila na strani KK Ceraka. Već u prvoj četvrtini KK Cerak je stekao ogromnu prednost koja se do kraja utakmice samo uvećavala. Utakmica je bila rezultatski nezanimljiva, ali je obilovala mnogobrojnim lepim akcijama i koševima. Strelci u pobedničkoj ekipi KK Cerak bili su: Milićević 16, Stjepanović 15, Savović 10, Birač 10,Ćulibrk 7, Čukić 7, Pejović 6, Milić 6, Stevanović 4 i Rašković 4.

17
novembar
2014

PRIJATELJSKA UTAKMICA MLAĐIH PIONIRA

U subotu 15.11. sa početkom u 16h u OŠ Branko Radičević naši mlađi pioniri su odigrali prijateljsku utakmicu sa KK Novi Beograd 7. Odlična igra prikazana od strane Cerakovih dečaka, lepa atmosfera u sali, dosta roditelja i prijatelja koji su aplauzima nagrađivali poteze obe ekipe krasili su ovu utakmicu. Rezultat je bio u drugom planu, i utakmica je poslužila za uigravanje novih igrača za predstojeći prvenstveni meč. Pored standardnih dobrih partija pojedninih igrača posebno su se istakli Danilo Milićević, Bogdan Prica, Petar Trišić, kao i borbeni Boris Jakovljević. Andrija Radojević je zabeležio minimum deset asistencija i opravdao epitet najboljeg asistenta u timu. Čestitke protivniku i naravno našim dečacima!

17
novembar
2014

Pobeda kadeta

Beovuk-Cerak 35:36

U najvažnijoj utakmici do sada naši kadeti su pobedili vršnjake iz Beovuka sa jednim košem razlike. Utakmica je bila loše otvorena i domaćin je rešio poluvreme u svoju korist. Naši kadeti su u nastavku utakmice preuzeli inicijativu i preokrenuli rezultat. Poslednja četvrtina je bila veoma tesna. Naši igrači su na 2 minuta do kraja imali osam poena prednosti, koje su umalo prokockali. Kapiten ekipe Vladimir Zekić slobodnim bacanjem na pet sekundi do kraja je rešio pitanje pobednika. Najefikasniji u ekipi su bili Morić sa 11 poena i Kovač sa 10 poena. Ostali poeni: Vuk Popović-6 poena, Danjel Đorđević-2 poena, Cokić-6 poena i Zekić-1 poen.

Kategorije: Rezultati

17
novembar
2014

Utakmica ml. juniora

Kk cerak 2 :okk zevda 59:71

Dobar pocetak utakmice za nasu ekipu , koja je povela rezultatom 11:3.Medjutim protivnik je ubrzo stigao razliku koju je nasa ekipa imala I na kraju prvog poluvremena rezultat je bio 24:29.U drugom poluvremenu , vec od samog starta , nasa ekipa je pokazala da Itekako moze da igra jaku I cvrstu odbranu na ivici faula.Nazalost protivnik je uspeo da odrzi razliku , prelomi mec u svoju korist I pobedi rezultatom 59:71.Sve pohvale nasim momcima koji su dali sve od sebe , pogotovo u drugom poluvremenu , zelimo im puno uspeha u nastavku sezone I jos ovako dobrih igara.

Jovan Makic-13pts,5as,2reb; Njegos Perisic-pts,as,1reb; Milos Matic-2pts,as,4reb; Nikola Ivkovic-pts,1as,reb; Filip Stjepanovic-8pts,as,6reb; Andrija Popovic-pts,as,1reb; Nenad Kanjevac-4pts,2as,2reb; Ilija Jankovic-3pts,as,4reb; Milos Markovic-8pts,as,1reb; Branislav Mijuskovic-8pts,as,1reb; Pavle Rikalovic-7pts,as,1reb; Milan Radovanovic-6pts,as,3reb